Послуги

Оформлення договірних відносин

Розробка та правовий аналіз проектів договорів, узгодження і проведення переговорів з вашими контрагентами щодо умов договору, надання консультації з питань вибору способів забезпечення виконання зобов'язань, визнання положень договору недійсними, а також контроль виконання договору.

Допомога в сфері оподаткування

Надання повної та якісної інформації про особливості оскарження податкових повідомлень-рішень, надання правового захисту Вашого бізнесу при перевірках контролюючими органами, складання правової позиції з питань вирішення податкового спору, надання інформації про останні тенденції податкового законодавства і судової практики.

Банкрутство

Надаємо правову підтримку по процедурі банкрутства для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, а також надання послуг незалежного арбітражного керуючого.

Представництво інтересів ФОП та юридичних осіб в судах всіх інстанцій та спеціалізацій

Представляючи інтереси ФОП та юридичних осіб в судах всіх інстанцій, надаємо досудову підготовку до справи, складаємо і подаємо позовну заяви в суд, складаємо процесуальні заяви і клопотання в ході судового процесу, складаємо апеляційні та касаційні скарги.

Представництво інтересів ФОП та юридичних осіб в державних, приватних та інших організаціях

Представляємо інтереси в будь-яких установах, підприємствах, організаціях України незалежно від їх форм власності чи підпорядкування (в тому числі в органах внутрішніх справ, нотаріату, владних структурах, банках і.т.д.), а також у всіх державних, адміністративних, громадських, комерційних установах, в тому числі представляємо інтереси перед органами державної фіскальної служби України, органами прокуратури та служби безпеки України. Правова допомога у виконавчому провадженні.

«Ми повідомляємо клієнту тільки правдиву інформацію про власну правову позицію, тим самим гарантуючи виконання даних обіцянок»


Принципи


 
 

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Ми - гарантія збереження і конфіденційності Вашої інформації!

 

ПРОФЕССІОНАЛІЗМ

Наша професійна команда - запорука вирішення поставлених завдань!

 

ЧЕСНІСТЬ

Ми, повідомляємо клієнту правдиву інформацію по поставленому завданню - гарантуємо її виконання!

 

РЕЗУЛЬТАТ

Наші результати - наш прибуток: фінансова і стратегічна!

JoomShaper